• Обновено
Мис Дама Зголеми Златна боја имитација бисер Гроздобер Круг имитација бисер Обетки Wholesales Мода Накит за жените MLY4951

Мис Дама Зголеми Златна боја имитација бисер Гроздобер Круг имитација бисер Обетки Wholesales Мода Накит за жените MLY4951

Rating 
DEN 120.00
DEN 141.60
-15 %

Залиха
Во магацинот.


18 K Злато Позлатен имитација бисер Гроздобер Круг имитација бисер Обетки
Материјали : Легури, Electroplating КС злато , Увозот дијамант
Бои : Погледнете Како Детали
Earring Големина : 15mm*15mm
Тежина : 5g/парче

Основни карактеристики

Бренд Име:
Мис Дама
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MLY4951
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди