• Обновено
E086 сребрена боја Срцето Pendant Dangle Обетки Мода Накит за Денот на Вљубените подарок за една жена со добар квалитет ниска цена

E086 сребрена боја Срцето Pendant Dangle Обетки Мода Накит за Денот на Вљубените подарок за една жена со добар квалитет ниска цена

Rating 
DEN 47.00
DEN 62.40
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANGELTEARS
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
E086
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
како слики

Најдобри понуди