• Обновено
Изјава Ѕвезди Долги Обетки За Жени На Модата Партија Накит Bijoux Големи Обетки За Подарок

Изјава Ѕвезди Долги Обетки За Жени На Модата Партија Накит Bijoux Големи Обетки За Подарок

Rating 
DEN 221.76

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит. Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нараквици & алки и прст прстени. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или големи нарачки. Ви посакувам на сите пријатен шопинг!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Бренд Име:
Etrendy
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Etrendy
Метали Тип:
Злато Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди