• Обновено
Ajojewel Панк Изјава Метал Tassel Обетки Долго За Жените Додатоци Bijoux Femme

Ajojewel Панк Изјава Метал Tassel Обетки Долго За Жените Додатоци Bijoux Femme

Rating 
DEN 147.00
DEN 163.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Име : Ajojewel Панк Изјава Метал Tassel Обетки Долго За Жените Додатоци Bijoux Femme
Материјал : Цинк Легура
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Црна Позлатен Пиштол, Платина Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AJOHXX1010
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ajojewel
Големина:
9cmx1.5cm

Најдобри понуди