• Обновено
925 Сребро Обетки Со Камења, Акцентирајќи Засекогаш Љубов Обетки За Жените Бренд Gw Накит Fe382-90

925 Сребро Обетки Со Камења, Акцентирајќи Засекогаш Љубов Обетки За Жените Бренд Gw Накит Fe382-90

Rating 
DEN 5350.00
DEN 10287.36
-48 %

Залиха
Во магацинот.


Детали Име
925 Сребро Обетки Со Камења, Акцентирајќи Засекогаш Љубов Обетки За Жените Бренд Gw Накит Fe382-90
Реден Број
Fe382-90
Стил
Fashoion Обетки
Материјал
100% Вистински 925 sterling silver
Тежина(грам)
6.9
Забелешка
S925
Големина(мм) 39.2*14.4*5.3
Пакет
Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака
Подарок
Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Платно
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?
А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.
Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?
А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот.
Q3 : Што е печат на шарм? Тоа не се покаже на фотографии.
A3 : Оваа ставка е М arked со S925.
Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм.
A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена според
крајната цел количество. и ние имаме свои фабрика, така што ние може да обезбеди
измената и О EM услуга.
П5 : тоа Може да биде на бродот на мојата земја и обичај проблем?
А5 : Ние може да се испрати на стоки за w дупка светот и да ја прогласи како подарок со ниска вредност.
Q6 : јас сум мало/веледрогеријата, вашиот цена е толку скап, може да биде помал?
A6 : Ако сте мало или веледрогеријата во вашата земја, ве молиме c ontact продавачот, тој/таа ќе ви каже како да се справи со бизнис.
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА
1. Можеме да го прифатиме E SCROW или C redit картичка.
2. Сите предмети ќе се испраќаат во 3-5 работни дена по исплата е расчисти.
3. Р ussia,САД, ПР : F ree E Пакет ,5-20 дена ја испорача (износ над $60)
4. Б razil,Повеќето E uropean држави : F ree N etherlands пост 10-40 дена ја испорача (износ над $60)
5. О ther земји : Кина пост воздух пошта обично се околу 15-60 работни дена во вашата земја.
6. Превозот начин зависи од вашата нарачка вредност.Вкупно M руда од US$360 Бесплатен Превозот со ЕМС/UPS/DHL,и ЕМС,DHL,UPS-от изразат испорака обично се 5-7 работни дена зависи од дестинацијата земји.
7. Ако имате посебни испорака барање,ве молиме контактирајте со нас однапред.Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на плаќање при увоз.ние ќе го пријават како "Г ift" со помала вредност.
ПО УСЛУГА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Сите производи во нашата продавница 1 00% загарантирана 925 sterling silver со висок квалитет.
2. Ако лажни,ние ќе целосна наплата М oney Назад до тебе и нема да се бара предмети назад.
3. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме Стр rovide јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.
4. Промена на дизајн или R eturn предмети затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот надомест, манипулативните трошоци и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
FE382, обетки со камења
Стил:
Класичен
Бренд Име:
GW
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Жена, Љубовник, Пријатели, Мајка & Ќерка
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет, Моден Дизајн, Исклучителен Подарок
Материјал:
925 Сребро Обетки Со Камења
објектот стил:
обетки за жени
клипот:
обрачот
Големина:
39.2*14.4*5.3 mm, Fashion Earrings
Тежина:
3.9 g, 925 Sterling Silver
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат

Најдобри понуди