• Обновено
SOHOT Гроздобер Легура Круг Шарм Dangle Обетки Мода Жените Накит Додатоци Божиќ Подарок

SOHOT Гроздобер Легура Круг Шарм Dangle Обетки Мода Жените Накит Додатоци Божиќ Подарок

Rating 
DEN 104.00
DEN 172.80
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WE490
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SoHot

Најдобри понуди