• Обновено
2017 мода висок квалитет злато луксузни голема злато бисер долги обетки Кристал бисер обетки за жени

2017 мода висок квалитет злато луксузни голема злато бисер долги обетки Кристал бисер обетки за жени

Rating 
DEN 185.76

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бренд Име:
RNAFASHION
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
AN388RN
Метали Тип:
Жолто Злато
Стил:
Романтични

Најдобри понуди