• Обновено
SINLEERY година Нови Гроздобер Црн Опал Dangle Обетки За Жените Антички Сребрена Боја Луксузен Дизајн на Накит ES572 SSB

SINLEERY година Нови Гроздобер Црн Опал Dangle Обетки За Жените Антички Сребрена Боја Луксузен Дизајн на Накит ES572 SSB

Rating 
DEN 157.00
DEN 182.40
-14 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд : SINLEERY Предмет Тип : пад обетки Earring должина : 40mm Главниот камен : опал Позлата : Антички сребрена боја Meterial : Цинк Легура Прилики : Забава / Матурска / Годишнината / Shopping / Office/Плажа

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Сина, Розова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
SINLEERY
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ES572
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Жените мода накит
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет, ниска цена, со големи акции, брза испорака
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Occassion:
Партија,Свадба,Клуб,Топка,Годишнина,Ангажирање
Пакување:
Opp вреќа добро спакувани
Главниот Камен Боја:
Црно/сино/розова боја бела
KEYWORD1:
Античкиот сребро обетки
KEYWORD2:
Опал капка earring
KEYWORD3:
Гроздобер Earring за жени

Најдобри понуди