• Обновено
AZORA Фитили се Зголеми Златна Боја 2бр Јасно Кубни Циркони Вода Капка Обетки Жените TE0243

AZORA Фитили се Зголеми Златна Боја 2бр Јасно Кубни Циркони Вода Капка Обетки Жените TE0243

Rating 
DEN 396.00
DEN 660.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


100% Сосема Нов
Стил : Мода Капка Обетки
Материјал : Животната средина бакар, Злато се Зголеми Позлатен, Врвот одделение Кубни Циркони
Големина : ве молиме проверете слика (инчи)
Облечен Повод : Свадба / Годишнината / Партија / Матурска / Подарок
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
AZORA Бренд Дизајн Розово Злато Позлатен Јасно Кубни Циркони Вода Капка Обетки

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Јасно
Бренд Име:
azora
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TE0243
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Mainstone:
Топ одделение Кубни Циркони
Тежина:
5.9g
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди