• Обновено
Шарм Обетки Популарни Женски Шупливи Обетки insert

Шарм Обетки Популарни Женски Шупливи Обетки insert

Rating 
DEN 108.00
DEN 153.60
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : 3.4 cm/1.3"X2.5cm/0.98" Тежина : 10g/prs

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Пинк
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
00037
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
стапови накит
Материјал:
Moissanite

Најдобри понуди