• Обновено
2017 Модни Луксузни Жолто Злато Исполнет Dangle Обетки Капка Обетки Eardrop За Жените Невеста, Свадба Партија Клуб

2017 Модни Луксузни Жолто Злато Исполнет Dangle Обетки Капка Обетки Eardrop За Жените Невеста, Свадба Партија Клуб

Rating 
DEN 180.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
AN386RN
Бренд Име:
RNAFASHION
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Легура
Земја на Производство:
Кина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes

Најдобри понуди