• Обновено
10pcs корејски Стил Бебе Момчиња Голема Гребенот Лето Слама Капи Деца Слама Каубој Капи Деца Сонцето Капи Сонцето Стакло Пад на Превозот

10pcs корејски Стил Бебе Момчиња Голема Гребенот Лето Слама Капи Деца Слама Каубој Капи Деца Сонцето Капи Сонцето Стакло Пад на Превозот

Rating 
DEN 3507.00
DEN 3770.88
-7 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница
Име на производ : Бебе Сонцето Шапка
Материјал : СЛАМА
големина : 54 CM
130 G
боја : како на сл
Состојба : 100% сосема нов
Микс боја, се меша цел прифатливо
ве молиме љубезно ве молиме оставете ја вашата порака за боја што ви треба.
ПОВЕЌЕ квантитет ПОВЕЌЕ ПОПУСТ

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Повик
Пол:
Момчиња
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
ECM81

Најдобри понуди