• Обновено
Tou Бебе девојка зимски капи, топли капи Животински модел капа прекрасна мачка капи Капчиња капи 0-4T памук

Tou Бебе девојка зимски капи, топли капи Животински модел капа прекрасна мачка капи Капчиња капи 0-4T памук

Rating 
DEN 623.52

Залиха
Во магацинот.

Бренд TOU Сезона пролет, есен зима Големини 44cm (0-3М)
46 CM (3-6 M)
48 CM (6-12М)
50 CM (1-2 T)
52 CM (2-4 T)
54 CM (4-6 T)
46-50cm
50-52cm
52-56cm Боја фото боја Материјал 100% памук Место на Потекло Кина

Основни карактеристики

Големина:
48CM
Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци,13-18 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Рака Тип:
Опремени
Материјал:
Памук
Бренд Име:
TOU
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди