• Обновено
100PCS/Многу Нови Гроздобер Виножито Среќен Роденден серија круг дизајн Kraft печат налепница DIY мултифункционален пакет подарок Labels

100PCS/Многу Нови Гроздобер Виножито Среќен Роденден серија круг дизајн Kraft печат налепница DIY мултифункционален пакет подарок Labels

Rating 
DEN 134.40

Залиха
Во магацинот.


Нов и висок квалитет.
Боја како слика, Kraft хартија .
10 парче на еден лист,1 LOT е 1 0sheets=1 00pieces.
СМЕШНО!Како што гледате оваа прекрасна налепница , може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
1184 Ние се погоди ќе ви се допадне следниот линк.. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Основни карактеристики

Бренд Име:
leaffei
Возраст:
>6 години
Обликот:
види опис
Големина:
see description
Број На Модел На:
види фото
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди