• Обновено
Двојно Двојна Прашка Рамо Вратот Рака појас за SLR dslr фото Камера cann 60D 5D2 5D3 5D4 Nikn D810 D800 D610 D600 D500 D3200 D3100

Двојно Двојна Прашка Рамо Вратот Рака појас за SLR dslr фото Камера cann 60D 5D2 5D3 5D4 Nikn D810 D800 D610 D600 D500 D3200 D3100

Rating 
DEN 575.04

Залиха
Во магацинот.


Dual рака е адут за фотографи да ги користите двете камери во исто време. Оваа лента е направен според студија на човековите структура. Добра текстура и удобно. Ако отстраните една страна, се уште можете да го користите како една рака. Направи фотографија поудобно со оваа рака.
Карактеристики : Нов и висок квалитет на Ит карактеристики прилог поени, па можете да се прилагодите вашата рака со вашиот избор на чување и други карактеристики. Тоа е изградена на балистички најлон за екстремна издржливост Тоа е дизајниран и обликувани за да се вклопи совршено околу рамото На тежината на вашата камера е рамномерно распоредени за врвна удобност Изграден за брзина, за кога времето е сè Носи 2 камери или 2 леќи вертикално Балистички најлон R-Бомба на Рака-доказ webbing
Погоден за :
Сите dslr фото / SLR / Заменлив Леќа Камери, леќи и двоглед (Nikon, Can0n, S0ny, Pentax, Сигма, Fuji, S0msung,.. итн.)
Pakcet вклучени
1x Двојна Камера Рака За Две Камери

Основни карактеристики

Бренд Име:
хари добро

Најдобри понуди