• Обновено
USB камера Полначот со LCD екран за Canon BP-808 BP808 и VIXIA HF G10 G20 M30 M31 M32 M40 M41 M300 M400 S10 S11 S20 S21 S30

USB камера Полначот со LCD екран за Canon BP-808 BP808 и VIXIA HF G10 G20 M30 M31 M32 M40 M41 M300 M400 S10 S11 S20 S21 S30

Rating 
DEN 358.00
DEN 397.92
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Полначот Компатибилен : Canon BP-807, BP-808, BP-809 ,BP-819, BP-827 Пакет се вклучуваат : 1*камера полнач 1*usb кабелот 1*упатство

Основни карактеристики

Брзо полнење:
No
Број На Модел На:
PH019
Бренд Име:
XINLU
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
екран:
Yes
Употреба:
Камерата

Најдобри понуди