• Обновено
ГАРАНЦИЈА 40.5 MM 40.5 ММ крупен +1+2+4+10 Макро Леќа ПОСТАВЕНИ Комплет за Canon SONY NIKON СИТЕ 40.5 MM ELNS со ФИЛТЕР КЕСА

ГАРАНЦИЈА 40.5 MM 40.5 ММ крупен +1+2+4+10 Макро Леќа ПОСТАВЕНИ Комплет за Canon SONY NIKON СИТЕ 40.5 MM ELNS со ФИЛТЕР КЕСА

Rating 
DEN 471.00
DEN 561.12
-16 %

Залиха
Во магацинот.


почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,
Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет. Се надеваме дека ќе купи со доверба!
Опис :
Вклучува : 1 X 40.5 мм + 1 Блиску До Леќа 1 X 40.5 мм + 2 Блиску До Леќа 1 X 40.5 мм + 4 Блиску До Леќа 1 X 40.5 мм + 10 Блиску До Леќа 1 X Филтер Случај За 4 стакло Филтри
Висок квалитет на оптички зголемена леќи се diopters за да се затвори до фотографија, која го скрати блиску фокусирајќи се на растојание од објективот. Тоа им овозможува на објективот да одиме поблиску до предметот отколку пред тоа и да се постигне поголема слика скала.
Ова макро filter set се состои од четири close-up филтри дозволувајќи им на фотографот да се постигне професионални резултати, на ниската цена.
Сите четири close-up филтри се направени од високо квалитетна оптички лупа намалување на затворите-фокусирајќи се на растојание од објективот .
Филтрите дојде во 4 различни предности : +1,+2, +4 +10.
Поставување на камерата да најмалите f-стоп се препорачува поради тесен фокус опсег. Овој Комплет, исто така, вклучува висок квалитет филтер торбичка со одлична заштита за вашите филтри.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Основни карактеристики

Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
за сите камера
Пакет:
No
Тип:
40.5 mm colse до +1+2+4+10
За камерата:
за Canon nikon pentax sony
боја:
Црна
Материјал:
Стакло
филтер:
40.5 мм крупен Макро Леќа Комплет
Земја:
guangdong шенжен
Брод:
следење слободни
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Најдобри понуди