• Обновено
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm Close-Up +1 Макро Леќа Филтер за Nikon Канон SLR dslr фото Камера + филтер случај +подарок бесплатен превозот

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm Close-Up +1 Макро Леќа Филтер за Nikon Канон SLR dslr фото Камера + филтер случај +подарок бесплатен превозот

Rating 
DEN 135.00
DEN 160.80
-16 %

Залиха
Во магацинот.


почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
Опис На Производот
100% СОСЕМА НОВ
Висок Квалитет
Вовед
Камера опремена со нормалните леќи не дозволи ни да се премести поблиску од одреден минимум оддалеченост од објектот да биде фотографиран.
На крупен Леќа, што е едноставно поставена во предниот дел од нашата нормална преземање на леќа, овозможува преземање на фотографии одблизу и, исто така, прави можно фотографијата на детали што би било невозможно без користење на крупен Леќа.
pcakage вклучуваат
Close-Up +1 Филтер x1
филтер случај x1
чиста крпа x1
Answer : ___________________________ NOTE :
Две превозот начини : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не е следење на број.тоа е само следење во кина.
ако сакате следење на број,можете да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ако вашиот пакет не пристигнат, ве молиме да ми кажете, јас ќе активно да го реши вашиот проблем!ви благодариме
Плаќање
· Ние го прифаќаме Зачувам САМО, ве молиме испратете го вашето плаќање на нашиот Зачувам сметка :
· Зачувам ви овозможува да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, s и Зачувам сметка салда.
· Аукција Реден Број, вашиот Полно Име и Превозот Адреса МОРА да бидат вклучени во Зачувам плаќање.
· Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена. Сите не-плати понудувачи ќе се информираат и да добијат неплатени предупредување од e-Bay.
· Во комбинација Превозот за повеќе објекти се достапни по барање. Ние нудиме попуст на Превозот и Ракувањето со Наплаќаат за дополнителни објектот да биде испратена до истата адреса.
Превозот
1. По исплата е расчисти, оваа точка ќе се испраќаат преку Стандард Воздух Mail (Хонг Конг Пост) во рок од 48 часа, но се исклучат време на викендите и други правни празници.
2. Сите предмети ќе бидат декларирани како "Подарок", со ниска вредност, ние секогаш обидувајте се да ја законски да се намалат увозните давачки за клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Основни карактеристики

Бренд Име:
KEFU
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Блиску До
Тип:
Блиску До
Големина:
46mm

Најдобри понуди