• Обновено
Промет на големо со Бесплатен превозот 500pcs 18cm string печат,облека висат ознака string/канапи/tag печат црна/бела/сива Печат-003

Промет на големо со Бесплатен превозот 500pcs 18cm string печат,облека висат ознака string/канапи/tag печат црна/бела/сива Печат-003

Rating 
DEN 374.40

Залиха
Во магацинот.

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Имаме две бои : црна и бела. Должина : 18cm. Ве молиме да се спомене боја ви треба кога цел. Инаку ние ќе испрати бела боја само.

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Кабли
Функција:
Водоотпорен,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
печат-003
Должина:
18mm
боја:
Црна
color1:
Бела

Најдобри понуди