• Обновено
shhworldsea 10PCS одговара за сијалица 55w T10 штекер пластични T10 држачот за сијалица со висок квалитет T10 сијалица приклучок конектор приклучок

shhworldsea 10PCS одговара за сијалица 55w T10 штекер пластични T10 држачот за сијалица со висок квалитет T10 сијалица приклучок конектор приклучок

Rating 
DEN 343.00
DEN 470.40
-27 %

Залиха
Во магацинот.


shhworldsea 10 PCS одговара за сијалица 55w T10 штекер пластични T10 држачот за сијалица со висок квалитет T10 сијалица приклучок конектор приклучок
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
T10 автомобил сијалица socket
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
T10 автомобил сијалица socket
Напон:
12V
Од Моќ:
55w
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
T10 автомобил сијалица socket
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Најдобри понуди