• Обновено
NRH8822 поддршка Проширување зглоб боја цинк Троседот Прилагодливи зглоб Лоцирање зглоб

NRH8822 поддршка Проширување зглоб боја цинк Троседот Прилагодливи зглоб Лоцирање зглоб

Rating 
DEN 1003.20

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип:
Мебел Зглоб
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Барел Должина:
150mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
8822
Бренд Име:
NRH
Страна Панел Дебелина:
1.2 mm
Материјал:
GB ладно валани челик
Заврши:
Боја на цинк

Најдобри понуди