• Обновено
10 компјутери / многу Бронза Кабинет Копчиња и Рачки Класичната Злато се Зголеми Фиока Вади Ретро Фитинзи за Мебел

10 компјутери / многу Бронза Кабинет Копчиња и Рачки Класичната Злато се Зголеми Фиока Вади Ретро Фитинзи за Мебел

Rating 
DEN 1249.00
DEN 1372.80
-9 %

Залиха
Во магацинот.


должина : 58mm висина : 28mm ширина : 28mm

Основни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди