• Обновено
2.2 3 Гроздобер стил Салон Повлекува Фиока се Повлече, се Справува со Антички Црна Плоштадот Кабинет се Справува Повлече Врата се Справи со Пад Кауција Назад

2.2 3 Гроздобер стил Салон Повлекува Фиока се Повлече, се Справува со Антички Црна Плоштадот Кабинет се Справува Повлече Врата се Справи со Пад Кауција Назад

Rating 
DEN 3120.00

Залиха
Во магацинот.


2 стилови за да изберете од.
Материјал : цинк легура
Боја : црна античкиот
Мерење :
A - Хоризонтална
Должина : 3 3/4" (95 mm)
Ширина : 2" (52 мм)
Дупки Простор : 3 " (76 мм)
Кога се инсталира на knob боди 0.7" (18 мм)
Б - Вертикална
Должина : 3 3/4" (93 mm)
Ширина : 1" (25 mm)
Дупки Простор : 2.2" (57 мм)
Кога се инсталира на knob боди 0.7" (18mm)
2 Навртки вклучени. M4. Должина 1" ( 25мм )

Основни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Стил:
Американскиот
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
KD006
Теренот-ред Спецификации:
76mm

Најдобри понуди