• Обновено
Голема Големина Круг Антички Месинг Birdcage Мебел Фиока Повлече Справи со Кабинетот Копчиња Железо Материјал ( D:40MM H:60MM )

Голема Големина Круг Антички Месинг Birdcage Мебел Фиока Повлече Справи со Кабинетот Копчиња Железо Материјал ( D:40MM H:60MM )

Rating 
DEN 224.64

Залиха
Во магацинот.

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : АЈ Стил : Рурален Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : MOL35 Q Боја : MAB Материјал : Железо Карактеристика : Класични Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

Основни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Руралните
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
MOL35Q
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка

Најдобри понуди