• Обновено
10 компјутери / многу Гроздобер Керамички Кабинет Копчиња Кина Цвет оков за Мебел Справи & Knob

10 компјутери / многу Гроздобер Керамички Кабинет Копчиња Кина Цвет оков за Мебел Справи & Knob

Rating 
DEN 1009.00
DEN 1108.80
-9 %

Залиха
Во магацинот.


должина : 32-милиметри heiht : ширина 25мм : 32-милиметри

Основни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Европски
Материјал:
Керамички
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди