• Обновено
96mm 128mm Ретро катастрофа мебел се справува со антички калај салон, кујна кабинет рачки на вратите 5 гроздобер сребро фиока копчиња се повлече

96mm 128mm Ретро катастрофа мебел се справува со антички калај салон, кујна кабинет рачки на вратите 5 гроздобер сребро фиока копчиња се повлече

Rating 
DEN 2640.00

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !
Најдобра дома декоративни хардвер,
Професионални се соберат
Ние прифаќаме мали цел ако има многу во парк
за рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понуда
Производи опис :
Предмет бр. : JS425
Материјал : цинк легура
Завршувањето на предметот : антички калај
Големина на :
Дијаметар : 30мм Heigh;27mm
Должина : 115mm heigh : 26mm Дупка простор : 96mm(3.75")
Должина : 147mm Heigh : 26mm Дупка простор : 128mm(5")
завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачки
Пакет : 1pc/ЈП торба со 22mm екипажот - 10pc/ голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме. ви благодарам !)
Услови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay & Pay Pal Запад Унија TT; Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата.
Услови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Ви благодарам многу за вашата соработка. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker; Т/T; western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Основни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
Letspace
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
js425
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
една дупка 96mm 128mm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
античкиот калај

Најдобри понуди