• Обновено
Невидливи врата на врата closers Скриени вратата closers Скриени вратата closers се одржи отворен

Невидливи врата на врата closers Скриени вратата closers Скриени вратата closers се одржи отворен

Rating 
DEN 2255.52

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
is_customized:
Yes
Бренд Име:
UNILOCKS
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
2123AW
Материјал:
алуминиум легура
Применливи вратата тежина:
40-65 КИЛОГРАМИ
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди