• Обновено
GMT вратата closers Домаќинство тип на мала врата closers Малата врата closers како бели

GMT вратата closers Домаќинство тип на мала врата closers Малата врата closers како бели

Rating 
DEN 1419.84

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
Бренд Име:
UNILOCKS
Број На Модел На:
U9645
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал на површината :
Пластични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал на центар:
Метал

Најдобри понуди