• Обновено
Бесплатен превозот 10pcs/многу IRFD9120 IRFD9120PBF НАТОПИ-4

Бесплатен превозот 10pcs/многу IRFD9120 IRFD9120PBF НАТОПИ-4

Rating 
DEN 651.84

Залиха
Во магацинот.


IRFD9120 IRFD9120 PBF НАТОПИ-4

Основни карактеристики

Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
Достоен Електроника
Број На Модел На:
Оригиналниот Дел Број
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
IC
Тип:
IC

Најдобри понуди