• Обновено
Бесплатен превозот 10pcs/многу MAX5035AUSA+T MAX5035AUSA+ MAX5035AUSA MAX5035A MAX5035 SOP8

Бесплатен превозот 10pcs/многу MAX5035AUSA+T MAX5035AUSA+ MAX5035AUSA MAX5035A MAX5035 SOP8

Rating 
DEN 2246.40

Залиха
Во магацинот.


MAX5035 AUSA+T MAX5035 AUSA+ MAX5035 AUSA MAX5035 A MAX5035 SOP8

Основни карактеристики

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот Дел Број
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
IC

Најдобри понуди