• Обновено
10pcs/многу IR53HD420 ZIP-7

10pcs/многу IR53HD420 ZIP-7

Rating 
DEN 2774.40

Залиха
Во магацинот.


IR53 HD420 ZIP-7

Основни карактеристики

Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
Достоен Електроника
Број На Модел На:
Оригиналниот Дел Број
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
IC
Тип:
IC

Најдобри понуди