• Обновено
50pcs Dupont Главата 2.54 mm 16P 1x16P Dupont Пластични Школка Pin Главата Конектор Скокач Wire Кабел Домување Plug Женски

50pcs Dupont Главата 2.54 mm 16P 1x16P Dupont Пластични Школка Pin Главата Конектор Скокач Wire Кабел Домување Plug Женски

Rating 
DEN 85.92

Залиха
Во магацинот.


Dupont Главата 2.54 mm 16 P 1x16 P Dupont Пластични Школка Pin Главата Конектор Скокач Wire Кабел Домување Plug Женски Termimal Комплет

Основни карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
Вашиот Цие
Број На Модел На:
Dupont Глава
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови

Најдобри понуди