• Обновено
Бесплатен Превозот 10PCS N28F010-150 N28F010 PLCC32

Бесплатен Превозот 10PCS N28F010-150 N28F010 PLCC32

Rating 
DEN 878.40

Залиха
Во магацинот.

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Основни карактеристики

Бренд Име:
YUFO-IC
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
g
Моќ Дисипација:
e
Температурата На Работа:
w
Број На Модел На:
s
is_customized:
Yes

Најдобри понуди