• Обновено
(10pcs/многу) Инструмент 12V сијалица 2w T5 сијалица За Keeway QJ150 Кинески Скутер Хонда, Јамаха Мотор Kawasaki АТВ Мопед Дел

(10pcs/многу) Инструмент 12V сијалица 2w T5 сијалица За Keeway QJ150 Кинески Скутер Хонда, Јамаха Мотор Kawasaki АТВ Мопед Дел

Rating 
DEN 335.52

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : FSL Инструмент на сијалица, T5 12 V 2 W
Превозот Пакување : 10pcs/многу
Спецификација : како фотографија покажа
Испорака Тежина : 100g
Примена : одговара за Јамаха Razz, Нане, НА'S50 / Зума 50 Хонда Giorno AF24, Денес AF61, Zoomer AF58 Suzuki SJ50 (SJ50 QT), Ајде да/II, AZ50 и Повеќето Кинески скутери и мотоцикли.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
T5
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
1cm

Најдобри понуди