• Обновено
LM215WF3-SLK1 21.5 LCD Дисплеј Панел За Нов B350 B355 B4040 Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР

LM215WF3-SLK1 21.5 LCD Дисплеј Панел За Нов B350 B355 B4040 Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР

Rating 
DEN 6672.00

Залиха
Во магацинот.


LM215 WF3-SLK1 LG 21.5" LCD Дисплеј Панел За Нов B350 B355 B4040 Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР
1,Изврши :
Ние, 100% се тестираат сите LCD пред превозот да бидете сигурни дека тоа е во добра состојба!
2,плаќање :
ние поддршка TT трансфер, ,western union.
3,испорака :
ние брод на стоките од страна на FEDEX,DHL,UPS-от,EMS и така натаму,тоа е безбедна и силна.може испорака до сите краишта на светот во околу 5 дена.ве молиме изберете што сакате од нас да брод од страна на.
4,производ состојба :
ве молиме користете го со професионален водич.ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата на тоа .ве молиме контактирајте со нас во секое време ако треба технологијата поддршка.
5,гаранција :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LM215WF3-SLK1
Големина:
21.5 инчи

Најдобри понуди