• Обновено
LM215WF4(TL)(А3) LM215WF4-TLA3 21.5 LCD Дисплеј Панел За Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР користи 3 месеци гаранција

LM215WF4(TL)(А3) LM215WF4-TLA3 21.5 LCD Дисплеј Панел За Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР користи 3 месеци гаранција

Rating 
DEN 6192.00

Залиха
Во магацинот.


LM215 WF4(TL)(А3) LM215 WF4-TLA3 LG 21.5" LCD Дисплеј Панел За Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР Користи 3 месеци гаранција
LCD панел може да се користи во многу различни бренд сите-во-едно КОМПЈУТЕР,само треба LCD модел е точен,можете да изберете да се купи.Исто така,нашите производи се помине строгите квалитет, shockproof пакување,изберете безбеден и брз логистика канал,како е можно поскоро за испорака до вашиот назначеното место.
Модел LM215 WF4-TLA3 Големина 21.5" Productor LG Резолуција 1920*1080 Дисплеј Размер 16 : 9 Одговор 1.3/3.7(Tr/Td)ms Luminace 250 nits Сооднос на Контрастот од 1000 : 1 боја 16.7 M Технологија a-si TFT-LCD Интерфејс LVDS Вози-Екран на Напон V 5.0 Светлото WLED Активната Област 476.64*268.11 MM Преглед 495.60*292.2*12.00 ММ Агол на Гледање 75/85/85/85
1,Изврши :
Ние, 100% се тестираат сите LCD пред превозот да бидете сигурни дека тоа е во добра состојба!
2,плаќање :
ние поддршка TT трансфер, ,western union.
3,испорака :
ние брод на стоките од страна на FEDEX,DHL,UPS-от,EMS и така натаму,тоа е безбедна и силна.може испорака до сите краишта на светот во околу 5 дена.ве молиме изберете што сакате од нас да брод од страна на.
4,производ состојба :
ве молиме користете го со професионален водич.ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата на тоа .ве молиме контактирајте со нас во секое време ако треба технологијата поддршка.
5,гаранција :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LM215WF4-TLA3
Големина:
21.5 инчи

Најдобри понуди