• Обновено
LM230WF3-SLE1 23 LCD Дисплеј Панел Нов За Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР 1 година гаранција

LM230WF3-SLE1 23 LCD Дисплеј Панел Нов За Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР 1 година гаранција

Rating 
DEN 6240.00

Залиха
Во магацинот.


LM230 WF3-SLE1 23" LCD Дисплеј Панел Нов За Сите-Во-Едно КОМПЈУТЕР 1 година гаранција LCD панел може да се користи во многу различни бренд сите-во-едно КОМПЈУТЕР,само треба LCD модел е точен,можете да изберете да се купи.Исто така,нашите производи се помине строгите квалитет, shockproof пакување,изберете безбеден и брз логистика канал,како е можно поскоро за испорака до вашиот назначеното место.
1,Изврши :
Ние, 100% се тестираат сите LCD пред превозот да бидете сигурни дека тоа е во добра состојба!
2,плаќање :
ние поддршка TT трансфер, ,western union.
3,испорака :
ние брод на стоките од страна на FEDEX,DHL,UPS-от,EMS и така натаму,тоа е безбедна и силна.може испорака до сите краишта на светот во околу 5 дена.ве молиме изберете што сакате од нас да брод од страна на.
4,производ состојба :
ве молиме користете го со професионален водич.ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата на тоа .ве молиме контактирајте со нас во секое време ако треба технологијата поддршка.
5,гаранција :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LM230WF3-SLE1
Големина:
23 инчи

Најдобри понуди