• Обновено
Природна Мајка на перл шел мозаик плочки, неправилен облик на мрежа, природна боја на морето цвет школка

Природна Мајка на перл шел мозаик плочки, неправилен облик на мрежа, природна боја на морето цвет школка

Rating 
DEN 8155.20

Залиха
Во магацинот.


2017 стил HYRX Свежа вода школка мајка на бисер Seaflower школка мозаик Остатоци
Бренд : HYRX
Честички : Нерегуларни
Боја : Природна Боја
Листови : 300*300ММ
Тежина : за 0,6 KG/лист
Забелешка : 11sheet по квадратни метри
Страна
Назад
HYRX Свежа вода бела школка пред :
HYRX ШКОЛКА Назад :
HYRX Работилница :
Испорака
HYRX Школка салон
Фабриката слики
Успешни случаи
Испорака Детали
Мали ред во 4 дена, биг цел зависи од вашите квантитет
Пакување Детали 1)на решетката мозаик : пвц фолија(на мозаикот површина)+картон 2)на мермер,керамика,гранит магнезиум табла,дрво поддршка материјал мозаик : мек материјал за пакување+дрвени случај
Карактеристики на ЧЕТКА школка Мозаици 1. Може да се одрази на различни виножито боја од различни агли кога светлина сјае на мозаикот површината; 2. Зелена зграда материјал : Сите суровини и школки се целосно природни школки; 3. Природни шарени школка мозаици сочинуваат мозаикот обрасци; 4. Може да се задржи на форма, боја и сјај за повеќе од 30 години; не ќе биде остарел и лесно се чистат; 5. Најновите и најпопуларните декоративни материјали; 6. Тие се симбол на богатство, грациозност, елеганција и луксуз; 7. Мали наредби и OEM / ODM наредби се добредојдени! Изградба начин се Постават лепак или лепило(ви препорачуваме да користите мал granule лепак)на ѕидот со авион машина и потоа го ставаат на мозаикот на ѕидот со рака се додека јазолот се пополнува со лепак(рака, притисокот треба да биде добро-строен).По 30 минути(за мали granule лепак 20 минути е во ред),а потоа се исчисти површината на мозаик со сува крпа. Користење на ЧЕТКА школка Мозаици Школка мозаици& школка плочки се широко се користи во школка декорација на хотели, вили, кафулиња, канцеларија куќи, мебел, компанијата сали, рекреација спортска места, ексклузивни клубовите и домаќинствата (како што се ѕидови, тавани, столбови, куполи, позадини, тоалети, базени и градина пејзажи).

Основни карактеристики

Стил:
Европа
Број На Модел На:
HYRX2014112
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
HYRX
Материјал:
Школка
боја:
Природна Боја
is_customized:
Yes

Најдобри понуди