• Обновено
Пинк зголеми цвет Кујна Анти масло ѕид хартија Винил ѕид налепници, Removeable ѕид decals Налепница на ѕидот

Пинк зголеми цвет Кујна Анти масло ѕид хартија Винил ѕид налепници, Removeable ѕид decals Налепница на ѕидот

Rating 
DEN 446.00
DEN 480.00
-7 %

Залиха
Во магацинот.


Дрвото отстранлив Бесплатен превозот ѕид оркестарот ѕид налепници винил ПВЦ налепници 45x75cm за кујна соба ѕид декорација
На silimar серија кујна ПВЦ налепница да може да се меша дизајн за вашата нарачка , само советува вашата потреба кога наредба , ви благодариме
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
Благодарение толку многу за вашата поддршка и сите и внимание , убаво шопинг ден !

Основни карактеристики

Број На Модел На:
АЈ-535
Големина:
45x75cm
is_customized:
yes
Име на производ:
Пинк зголеми цвет Кујна Анти масло ѕид хартија
Функција:
3D Налепница

Најдобри понуди