• Обновено
Нови Пристигне Diy Креативни Пастелни Пвц Ѕид Налепници Назад На Училиште Цитати Дома Decals Деца Соби Градинка Декорација Ѕид Уметност

Нови Пристигне Diy Креативни Пастелни Пвц Ѕид Налепници Назад На Училиште Цитати Дома Decals Деца Соби Градинка Декорација Ѕид Уметност

Rating 
DEN 311.52

Залиха
Во магацинот.


[xlmodel]-[custom]-[35406] Опис
Материјал : пвц ѕид налепница
Пакување : една opp вреќа
Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци
Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате
Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепница
Можете да ја прилагодите големина на слика според вашата како
[xlmodel]-[производи]-[35544]
[xlmodel]-[производи]-[35544]
[xlmodel]-[производи]-[35544] Топла Продажба
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Основни карактеристики

Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
HZ615
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Стил:
Цртан филм
Тема:
Шема
Текстурата на материјалот:
ПВЦ
одделение:
Топ Производ
Функција:
Beautification Декорација
Стил:
Посебен Ефект Тип
Спецификации:
50*70cm

Најдобри понуди