• Обновено
50pcs/многу Ѕид налепница DIY постер Прозрачна Налепници 5 боја ѕвезди ѕид налепници флуоресцентни ѕид налепници за деца соби

50pcs/многу Ѕид налепница DIY постер Прозрачна Налепници 5 боја ѕвезди ѕид налепници флуоресцентни ѕид налепници за деца соби

Rating 
DEN 61.00
DEN 82.56
-26 %

Залиха
Во магацинот.


50pcs/многу Ѕид налепница DIY постер Прозрачна Налепници 5 боја ѕвезди ѕид налепници флуоресцентни ѕид налепници за деца соби
Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ. 2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време.
3.Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашата prodcuts и услуга.Ви благодариме.Имајте пријатен ден.
Поради снимање состојба и Хардверски Уреди, како што се следи светлината и контрастот поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики покажа.
50pcs/многу Ѕид налепница DIY постер Прозрачна Налепници 5 боја ѕвезди ѕид налепници флуоресцентни ѕид налепници за деца соби

Основни карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
LF-002-А50
Стил:
Креативните
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Материјал:
Пластични
Големина:
3.8CM

Најдобри понуди