• Обновено
Отстранлив Ѕид Налепница Винил Decal руската СССР, Воените Черепот Агресивни Оркестарот Ѕид Decal Креативни Дневна Соба Mural W-112

Отстранлив Ѕид Налепница Винил Decal руската СССР, Воените Черепот Агресивни Оркестарот Ѕид Decal Креативни Дневна Соба Mural W-112

Rating 
DEN 468.00
DEN 623.52
-25 %

Залиха
Во магацинот.

Производ Inforamtion : Број : W-112 Големина : 57 X68 CM
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу
боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Основни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Црвена, Бела, ДРУГА БОЈА
Големина:
57X68CM
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
W-112

Најдобри понуди