• Обновено
Дома Декор Хокеј Девојки Decal Ѕид уметност Обичај Жените - Хокеј на Мраз Играч Винил Налепница изберете име & броеви ѕид Decal М-148

Дома Декор Хокеј Девојки Decal Ѕид уметност Обичај Жените - Хокеј на Мраз Играч Винил Налепница изберете име & броеви ѕид Decal М-148

Rating 
DEN 480.00
DEN 623.52
-23 %

Залиха
Во магацинот.


3427
Производи Информации
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Број На Модел : M-148
Големина : 55 X80/ 100 X147cm
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). pls Изберете 1 Боја s од нашите боја на табелата , И ни испратите Име и Број, ако не и барање ќе испрати стандардната боја -црна , ви благодариме

Основни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Црвена, ДРУГА БОЈА
Големина:
55X80CM, 100X148CM
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
М-148
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Најдобри понуди