• Обновено
Ѕид слики 3D три-димензионални ѕид налепници сино небо dabai Налепница за дома хотел соба, бања ѕид Декорација WX91625

Ѕид слики 3D три-димензионални ѕид налепници сино небо dabai Налепница за дома хотел соба, бања ѕид Декорација WX91625

Rating 
DEN 449.00
DEN 864.00
-48 %

Залиха
Во магацинот.

САМО ЗА да Уживате во вашиот живот. споделување на вашата љубов со вашиот љубовник Неверојатни кина производи Големина : Детални димензии , ве молиме обратете се до ефект на слика Материјал : ПВЦ Карактеристики на Производот : ПВЦ проѕирен материјал, Секоја позадина може да биде вметнат на ѕидовите , плочки, стакло , мебел, итн. Мазна површина на материјалот Буквар за Отстранлив лепак, Може да биде постојано да се вметнат ( на Долниот ѕидови ембрионот не , не може да ја сфати табела боја, слабиот квалитет на боја, кора ѕидови освен капи друг буквар во комбинација со ѕидот ќе станат многу силна, и да ги нанесете долго време по неговата повторна употреба ќе се намали ) Без трансфер на филм, да се Вметнат директно Референца : . Одлучен да биде поставено на површината на Мазна површина Има удар и поклопецот делови не држи . . Одбраната локација атипичен ,Исчисти прашината и маснотии се дрво се Осигура дека површината суви и чисти. . Според Паста цел да се направи Едноставен План, се разбира, исто така, се врши во согласност со своите творечки DIY. . На налепници нежно кора поддршка на хартија и да се вметнат директно ,не треба да се пренесе филм, Pasting Првиот објавено околу средината и потоа да го отвори патот на стиснете.


Спецификација : боја : како на сл покаже функција : corsair материјал : ПВЦ Пакет се вклучени : едно парче Плаќање Ali Express Зачувам е најпосакувана. Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на добавувачи ОТКАКО ќе се потврди задоволство на вашиот испорака на нарачки. Кредитни картички, во реално време банкарски трансфери, moneybookers, Western Union се достапни. Можете да изберете било метод со кој се најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде temporally одржи од Aliexpress и нема да биде resealed додека сте го добиле вашиот стоки и се задоволни со тоа. Превозот · во Светот на Воздухот Mail : 14-21 Дена · EMS : 5-10 Дена · Сите предмети се проверени тогаш страна спакувани страна на нашите во куќата тим · Ние да се потрудиме да брод наредби штом плаќање не се расчисти, за викенди вклучени · Жал ми е, но ние не можеме да брод на P. O. или А. П О Кутија адреси · За висока вредност на налози ние може да бараат проверка на адресата пред да се брод. Ова е направено за да се заштитат интересите на двете вас и нас По продажба на услуги, Ние нудиме директна наплата или замена политика во случај постои проблем со вашиот производ. Ако го смени твојот ум, ние сме среќни да го вратат производот трошоци за обезбедување на објектот се врати неотворена. Погрешни Производи или Исчезнати Делови Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши брзо и на ваше задоволство.

Основни карактеристики

Шема:
3D Налепница
Бренд Име:
Dongmei маслени
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
WX1591625
Тема:
Пејзаж
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
3D Налепница:
Домаќинство украс на ѕидот налепници
Дома декорација:
седи соба декорација
канцеларијата за декорација:
Спална соба украсување
Тоалет ги красат:
кујна декорација
студија го одликува:
Хотел декорација
ѕидот декорација:
стакло декорација
фрижидер ги красат:
Вратата украсување
кат декорација:
бања декорација
симулација на нафта сликарство:
Спреј Сликарство
Печати платно:
Спреј Сликарство

Најдобри понуди