• Обновено
Бесплатен превозот винил две мачки ѕид decal налепница за спалната соба ѕид оркестарот , Симпатична мачка домаќинство декоративни налепници 50x50cm

Бесплатен превозот винил две мачки ѕид decal налепница за спалната соба ѕид оркестарот , Симпатична мачка домаќинство декоративни налепници 50x50cm

Rating 
DEN 360.00
DEN 383.04
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на "јас приказна",ние сакаме нашите производи да биде дел од вашата приказна
Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изборот на ebay/amazon Врвот рангирани на продавачот. (Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет.Ефектот е совршена, како рака-насликани сликата. Направени од водоотпорен винил, со 5 годишно внатрешна / надворешна издржливост
Карактеристики : Non-toxi ,еколошки Винил налепница. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish.1 buc демо примерок.1 оригинален производ торба ( погодно зачувување и повторно продажба )
Боја : Бела, Црвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Сина, Сина, Светло Зелена, Светло Жолта,Темно Сива, Розова, Чоколадо, Војска Зелена, Небото Сино .( стандардната боја како што е прикажано на слики или црна , можете да изберете и други бои, од Боја Картичка )
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : There is no позадина материјал. Сликите се предвидени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни каже) ==============================
Боја Картичка :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay на Ali Express. Можете да платите со Кредитна Картичка (ЈЕНИ канал и канал поени), Веб Пари (познато како WM), TT, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство и толку. Вашата цел ќе бидат затворени ако не може да се заврши плаќање во 20 дена.
Пакет : немојте да се грижите. Обично ние пакет на стока и од картон цевка за да бидете сигурни дека ќе го добијат тоа во задоволителна состојба. Ние обезбедуваме квалитет во услугата. Ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите слики на пакет ако тоа беше скршен или оштетен кога ќе се примени, ние ќе испрати нов производ или да ви даде целосна наплата.
Превозот : Светот превозот услуга.Обично објект ќе бидат испратени во 1-3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ние ќе се прогласи за вашиот објект како "подарок" и вреднуваат по пониска цена за царинење погодност. Ние не сме одговорни за било каква даноци, давачки и давачки во вашиот царински. Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.

Основни карактеристики

боја:
Црна, Бела, Кафена, Темно Сива Боја
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
P296
Бренд Име:
Duknow
Censor Кодот:
P296
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Тема:
Мачка и желбата да се биде безмилосен ѕид налепница
Стил:
Романтични
Место на Потекло:
Шангај Кина (Копно)
Се препорачува простори:
дневна соба & спална соба
Материјал:
Отстранлив Леплива Винил
Заврши Големина (можете да DIY):
за 50x50cm
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница

Најдобри понуди