• Обновено
W сите Decal Гроздобер Сидро Ретро Тетоважа Бродови Ѕид Dercal Висок Квалитет на Уметнички Ѕид Налепница Дома Декорација Mural Ѕид Хартија WY-63

W сите Decal Гроздобер Сидро Ретро Тетоважа Бродови Ѕид Dercal Висок Квалитет на Уметнички Ѕид Налепница Дома Декорација Mural Ѕид Хартија WY-63

Rating 
DEN 390.00
DEN 475.20
-18 %

Залиха
Во магацинот.


Модел Бр. : WY-63
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Основни карактеристики

боја:
45x57cm, 57x72cm, 87x110cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
WY-63
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
боја:
40 бои
Материјал:
Винил пвц
Големина:
Small, Medium , Large
Корисни:
Спална соба , дневна соба , parlour

Најдобри понуди