• Обновено
ЗАТВОРАЊЕ НА УСТАТА Метал Ѕид Налепница ЕВРОПА СТИЛ Железо, Калај Знак Железо Антички Калај Сликарство Паб ОРКЕСТАРОТ Пиво Продавница Ѕид Sticker20X30CM

ЗАТВОРАЊЕ НА УСТАТА Метал Ѕид Налепница ЕВРОПА СТИЛ Железо, Калај Знак Железо Антички Калај Сликарство Паб ОРКЕСТАРОТ Пиво Продавница Ѕид Sticker20X30CM

Rating 
DEN 350.00
DEN 432.00
-19 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Железо
Големина : 30*20cm


Основни карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
UU89
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Метал
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package

Најдобри понуди