• Обновено
DIY Цртан филм Животинско Деца Соби Ѕид Налепници Бебе Соба Дома Decal Був на Гранка бебе соба Декорација Ѕид Оркестарот 3D Ѕид Уметност

DIY Цртан филм Животинско Деца Соби Ѕид Налепници Бебе Соба Дома Decal Був на Гранка бебе соба Декорација Ѕид Оркестарот 3D Ѕид Уметност

Rating 
DEN 359.04

Залиха
Во магацинот.


Добредојде
Материјал : пвц ѕид налепница
Пакување : една opp вреќа
Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци
Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате
Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепница
Можете да ја прилагодите големина на слика според вашата како

Основни карактеристики

Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
HZ734
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цртан филм

Најдобри понуди