• Обновено
Модерната LED Ѕид Светилки Европа Гроздобер Стил Ноќни Лампи Балкон/Скалило Светла Селски Ѕид Светлина E14 3W led Декорација Осветлување

Модерната LED Ѕид Светилки Европа Гроздобер Стил Ноќни Лампи Балкон/Скалило Светла Селски Ѕид Светлина E14 3W led Декорација Осветлување

Rating 
DEN 2635.00
DEN 4392.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Модерната LED Ѕид Светилки Европа Гроздобер Стил Ноќни Лампи Балкон/Скалило Светла Селски Ѕид Светлина E14 3 W led Декорација Осветлување
Два вида на стилови може да се избере :
1.Ангелот се игра виолина
2. Ангелот се игра труба
Pls се избере тоа е оној кој вие го сакате , а цената само за едно парче.
Детали за производот
Големина : 16 * 40 см
Материјал : Смола И Железо & Кристално
Боја : Бела + Јасно
Процес : Насликани
Светилки носителот : 1 buc * E14
Применливи простор : 5-10 метар Квадратен
* Превозот политика :
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате :
* БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 15-40 дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL или Fed Ex плаќаат екстра само. Во согласност со 1 Buc продажба предмети (Многу проекти што не се вклучени)Без разлика колку многу нарачки ќе го купите, можете да плаќате само една цел, и изберете друг наредби бесплатен превозот, па подоцна ние ќе брод на сите ваши нарачки со DHL или Fed Ex заедно(5-9 дена за да стигне до вас ).
Во нашата продавница, може да се меша сите предмети, а повеќе практично да ги користат количка!
Политика За Наплата :
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации :
Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Можете исто така да ве молиме не само ни остави лош повратна информација кога ќе има проблем?Ни e-mail и ние ќе процесот на проблемот брзо,ни даде шанса да ви послужи повторно со многу подобра предмети и цена,благодарение толку многу за вашето разбирање и соработка.
100% со Добар квалитет! Најниска Цена!
Добредојдовте на Мало и Големо!
Можете да трговија на големо нив за препродажба,ние може да превозот од нив на вашите потрошувачи директно
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи. Вашето задоволство,нашите извршување!
*Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
Имајте пријатен ден и добредојде назад !!

Основни карактеристики

Абажур Боја:
Агол Троа Виолина, Агол Троа Труба
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,90-260V
Боја На Каросеријата:
јасно,бела
сертификација:
CE,VDE,ССА,CCC
Техника:
Насликани
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
LONKOEY
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
WL-1001
Карактеристики:
Креативни ѕид светилка
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Материјал:
Железо, Стакло
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда на Енергија, LED Светилки
Осветлување Област:
5-10 метри
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Студија, Постелнина Соба, Бања

Најдобри понуди