• Обновено
9 Гроздобер Европската Вила Надворешен Ѕид Светилки Пејзаж водоотпорен Однадвор, во случаеви на Светилки Хексагонални трапезоидна Коридор Ѕид Светилки

9 Гроздобер Европската Вила Надворешен Ѕид Светилки Пејзаж водоотпорен Однадвор, во случаеви на Светилки Хексагонални трапезоидна Коридор Ѕид Светилки

Rating 
DEN 3298.08

Залиха
Во магацинот.


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : надворешен ѕид светилка Димензии : Ширина 23.5 cm/9.2", Висина на 40 cm/15.7" Светлосен Извор : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Стакло, Алуминиум Пакет се вклучени : 1*ѕид Светилка
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Основни карактеристики

Абажур Боја:
црна, Кафеава
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Карактеристики:
европската надворешна употреба
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Европа
Осветлување Област:
5-10square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Техника:
Врежани
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
1 година
Wattage:
51-60W
Број на извори на светлина:
1
сертификација:
CCC
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Црна,Кафеава
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ЛЛ-649
Примена:
Отворено

Најдобри понуди